Menu mobile

O mnie

Małgorzata Grylewicz to ja – pasjonatka ogrodów, podróży i wszystkiego co związane  z naturą, uwielbiam  górskie wędrówki jak i morze, w naturze szukam inspiracji do tworzenia ogrodów.

jak to się zaczęło?

Moją przygodę z ogrodami rozpoczęłam będąc dzieckiem, kiedy mama uczyła mnie tajników przyrody w domowym ogródku. Moja zawodowa droga potoczyła się jednak zupełnie.
Kiedy w moim życiu przyszła kolej na własny dom i ogród zaczęłam zgłębiać tajniki projektowania ogrodu: doboru roślin, architektury ogrodowej itd. wtedy zrodziła się u mnie myśl, że naprawdę to lubię i to chce robić.

Skończyłam kurs i tam nabrałam pewności, że w tym kierunku chce się rozwijać, nadal zgłębiam wiedzę na tematy ogrodowe.Pomaganie to moja druga natura, więc tym bardziej spełniam się we wspólnym tworzeniu ogrodów z klientem.

co mam dla Ciebie?

Tworzenie ogrodów to moja pasja i wiem z jakimi problemami musi zmierzyć się człowiek, który pragnie stworzyć swój ogrodowy azyl. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, wsłuchuję się w potrzeby klienta, bo każdy projekt jest inny tak jak człowiek jest inny.

Chcesz porozmawiać o swoim ogrodzie i pomysłach?

Go to top